Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Кабінет міністрів України схвалив постанову «Про внесення змін до Порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців». У пояснювальній записці до постанови зазначається, що метою акту є забезпечення проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у новоутворених державних органах, зокрема центральних органах виконавчої влади зі спеціальним статусом.
Новації
Постанова, зокрема, передбачає проведення оцінювання результатів службової діяльності держслужбовців у новоутворених державних органах, а саме в:
- Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей;
- апараті Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей;
- Секретаріаті Уповноваженого із захисту державної мови;
- Національній комісії зі стандартів державної мови та її апараті.
Також передбачена можливість проведення оцінювання результатів службової діяльності з дистанційною участю у всіх етапах цієї процедури.
Розширено перелік осіб, які визначають завдання і показники державних службовців, які займають посаду державної служби категорії «А», зокрема:
Головою Національній комісії зі стандартів державної мови для свого заступника та членів цієї комісії;
Уповноваженим із захисту державної мови – для керівника секретаріату Уповноваженого; керівником секретаріату Уповноваженого для своїх заступників;
Головою Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей для членів комісії; членом цієї комісії для керівника апарату; керівника апарату для своїх заступників.
З метою обговорення поставлених завдань і ключових показників, дотримання правил етичної поведінки та вимог у сфері запобігання корупції з державним службовцем категорії «А» проводиться оціночна співбесіда. Її здійснює:
Керівник Офісу президента – стосовно керівника апарату та керівників апаратів допоміжних органів, утворених Офісом;
Головою Верховної ради – стосовно керівника апарату парламенту;
міністром – стосовно державних секретарів міністерств, керівників органів центральної виконавчої влади.
Головою Національній комісії зі стандартів державної мови для свого заступника та членів цієї комісії;
Уповноваженим із захисту державної мови – для керівника секретаріату Уповноваженого; керівником секретаріату Уповноваженого для своїх заступників;
Головою Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей для членів комісії; членом цієї комісії для керівника апарату; керівника апарату для своїх заступників тощо.
Служба управління персоналом, де працює такий державний службовець зобов’язана ознайомити державного службовця з відповідними пропозиціями, підготовленими щодо нього. Держаний службовець має протягом трьох робочих днів їх вивчити і передати свої зауваження та пропозиції до служби управління персоналом.
Джерело:«Судово-юридична газета»