flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитами на інформацію

(оплата здійснюється починаючи з 11 сторінки)

 

№ з/п

Порслуга що надається

Вартість однієї сторінки у період з 01 квітня по 30 червня 2013 року

(грн.)

1

Копіювання або друк однієї сторінки документів формату А4 та меншого розміру

1,14

2

Копіювання або друк однієї сторінки документів формату А3

2.29

3

Копіювання або друк однієї сторінки документів будь-якого формату, якщо в документах поряд із відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування, тощо

3.44

Н


               Реєстраційний рахунок 31216206700004
               МФО 821018

               Банк одержувача ГУ ДКСУ у Київській області

               Код  ЄДРПОУ 38007070

   Платник:        ________________________________________________________
                           ____________________________________________

 

 

 

 

І Н С Т Р У К Ц І Я

про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк

документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитами на інформацію

 

1. Ця Інструкція визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), що надаються Бориспільським міськрайонним судом (далі – Судом) за запитами на інформацію.

2. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі (банку) за реквізитами, зазначеними в додатку 2.

3. Обрахунок розміру відповідних витрат за вартістю визначає керівник самостійного структурного підрозділу апарату, відповідальний за надання таких відомостей.

Рахунок на відшкодування витрат надсилається запитувачеві в строк, установлений законом для надання відповіді на запит на інформацію.

4. Якщо кількість сторінок відповіді на запит на інформацію неможливо визначити заздалегідь, зважаючи на значний обсяг такої відповіді, керівник самостійного структурного підрозділу апарату, відповідальний за надання таких відомостей, надсилає запитувачеві лист та рахунок, у якому зазначається часткова сума відшкодування витрат.

5. Відповідь на запит на інформацію надається протягом трьох робочих днів після підтвердження повної оплати вартості фактичних витрат.

6. Відповідь на запит на інформацію не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати витрат, пов'язаних із наданням такої відповіді.

7. У разі ненадходження протягом одного місяця документів, що підтверджують повну оплату витрат, керівник самостійного структурного підрозділу апарату, відповідальний за надання таких відомостей, робить позначку про відмову в отриманні відповіді на запит на інформацію в Автоматизованій системі діловодства Суду в картотеці «Запити на інформацію».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

М