flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Про затвердження Положення про забезпечення доступу до публічної інформації в Бориспільському міськрайонному суді Київської області та призначення відповідальних осіб за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні суду

Бориспільський міськрайонний суд

Київської області

 

 

 

 

                                      Н А К А З    

 

 

 23    червня 2011 р.                                               № 115

 

 

Про затвердження  Положення про

забезпечення доступу до публічної інформації

в Бориспільському міськрайонному суді Київської області

та призначення відповідальних осіб

за організацію доступу до публічної інформації,

що знаходиться у володінні суду  

 

           З метою належної організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Бориспільського міськрайонного суду Київської області, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року N 2939-VI,  листа ТУ ДСА в Київській області № 03-532 від 30.05.2011 року,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Бориспільського міськрайонного суду Київської області.

 

         2. Призначити відповідальними за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні суду заступника керівника апарату Бориспільського міськрайонного суду Київської області Поповійчук Марину Василівну  та головного спеціаліста з інформаційних технологій Бориспільського міськрайонного суду Київської області Прожейка Олександра Володимировича.

3. Даний  наказ та Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Бориспільського міськрайонного суду Київської області довести до  відома працівників суду.

         3.  Контроль за виконання цього наказу залишаю за собою.

 

керівник апарату                                                Семешко Т.І.