flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація з приводу роботи Бориспільського міськрайонного суду у період проведення виборів 25 жовтня 2020 року

18 жовтня 2020, 13:04

У неділю, 25 жовтня 2020 року вперше відбудуться місцеві вибори за новим виборчим законодавством.

Шановні виборці, доводимо до Вашого відому, що особа, яка набула право голосу, або особа, яка має право голосу на виборах може звернутися за власною ініціативою до органу ведення Державного реєстру щодо включення або внесення змін до Реєстру у порядку, визначеному ст. 19, 20 ЗУ «Про Державний реєстр виборців».

Якщо Вас не включено до списку виборців, або Ваші дані вказані невірно:

  • Не пізніше як за 5 днів до дня голосування (до 19 жовтня 2020 року включно) особисто подайте заяву з доданими до неї документами (копія паспорта), які підтверджують зазначені в ній відомості, до відділу ведення державного реєстру виборців або до дільничної виборчої комісії.
  • Не встигли звернутися до відділу ведення реєстру виборців, не хвилюйтеся, можете звернутися до місцевого загального суду як адміністративного суду за місцезнаходженням відповідної комісії – з адміністративним позовом щодо уточнення списку виборців.  Така позовна заява подається до адміністративного суду без сплати судового збору. Проте зверніть увагу, що позовну заяву може бути подано не пізніш як за два дні до дня голосування, тобто до 22 жовтня 2020 року включно.

Для інформування громадян про виборче законодавство, порядок та підстави звернення до суду, графік чергування суддів та працівників суду на вебсторінці суду створено підрозділ  «Вибори 2020» у розділі «Громадянам». Тут Ви можете знайти зразки адміністративних позовів про уточнення списків виборців, а саме: про включення до списку виборців та виправлення неточностей у списку виборців. Крім того, зразки зазначених заяв можна переглянути безпосередньо в суді.

З метою забезпечення розгляду судом справ, що відносяться до компетенції місцевого загального суду як адміністративного суду, відповідно до статті 20 КАС України  в Бориспільському міськрайонному суді Київської області здійснюватиметься чергування суддів та працівників апарату суду.

Таким чином, визначено особливий режим роботи Бориспільського міськрайонного суду Київської області для забезпечення прийому і розгляду позовних заяв, скарг та звернень виборчих комісій у строки та спосіб, установлених законом, а саме:

22 жовтня 2020 року (четвер) –    з 08:30 год.  до 24:00 год.;

23 жовтня 2020 року (п’ятниця) - з 8:00 год. до 18:00 год.;

24 жовтня 2020 року (субота) -     з 8:00 год. до 22:00 год.;

25 жовтня 2020 року (неділя) -     з 8:00 год. до 20:00 год. ( канцелярія суду до 21:00 год.)

 

 Із детальними законодавчо-інформаційними відомостями щодо підготовки та проведення чергових місцевих виборів пропонується ознайомлюватися усім бажаючим на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців.

Також повідомляємо, що Кабінет Міністрів України затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

 

Контактний телефон суду  (04595) 6-76-19 ( загальна канцелярія)